Przyczepy gastronomiczne przeznaczone do podawania różnego typu jedzenia oferuje firma SHINE. Można zdecydować się na to, żeby wybierać modele z wyposażeniem podstawowym, jak i na te, które będą mieć dodatkowe sprzęty. Na przykład, kiedy ktokolwiek poszukuje przyczepy gastronomiczne od producenta w celu otwarcia kawiarni, to może decydować się na wyposażenie dostosowane do takiego designu.

Jeżeli z kolei będzie podawać posiłki główne na gorąco, to też projekt zostanie poddany personalizacji pod takim względem. Konkretne food trucki są udostępnione w seriach, czyli każdy może odnaleźć odpowiednią pod swoje oczekiwania. Wyposażenie ogólne przystosowane jest do celu, z kolei można dobrać na sposób dowolny inne sprzęty. Summer Series to seria obejmująca pojazdy gastronomiczne, wyróżniające się połyskiem wprost lustrzanym.

Wpływa na to odręczne wypolerowanie, z zastosowaniem polecanych środków, udostępnionych na rynku zagranicznym. Konsumenci mogą dobierać wśród modeli dostępnych z katalogu, w klasycznym rozmiarze albo decydować się na dobór food trucka zaprojektowanego na bazie indywidualnych czynników. W cenie pojazdu dostaje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, kompletny system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy LED, układ jezdny a także otwieraną ladę.

Kolekcja Summer Series S cechuje się z kolei zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnym wybarwieniu. To zleceniodawca decyduje zarówno o kolorze, ale też o rozmiarach. Każdy ma okazję zakupić tę przyczepę, jaka spełni jego wymagania pod kątem użytkowym. Znaczy to, że należy szczegółowo dookreślić, na jaki cel dedykowany jest foodtruck. Nie ma znaczenia, czy ktokolwiek chciałby posiadać opcję klasyczną, czy może interesują go między innymi grill, piec, lodówka, czy automat do lodów. Ustalenie wszystkiego bardzo dokładnie jest znaczące, bo pozwoli czuć się pewnie, otwierając taki biznes.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like