Firma North Coast zajmuje się importem oraz dystrybucją włoskich wyrobów żywnościowych. Poza tym, udostępnione tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Oferta obejmująca mozzarella włoska skierowana jest w głównej mierze do tych konsumentów, jacy cenią imponującą jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są wyroby od 70 wiodących wytwórców klasy premium. Większość z nich ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tutaj w: makaron, sery, wyroby zamrożone oraz wino. Konsumenci rozdzieleni są na następujące grupy: największe sieci sklepowe, delikatesy, ponad 2100 sklepów detalicznych, ulokowanych na terenie całego kraju oraz ponad 1800 kupujących z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze są w stanie doradzić konsumentom, na co muszą się decydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę i dowóz towaru aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, z uwagi na to, iż North Coast dysponuje własną flotą aut dostawczych oraz współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na dostawę można liczyć do 24 godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w asortymencie znajduje się więcej niż 3000 wyrobów, można wszechstronnie wyposażyć swój sklep i oczekiwać, iż to, co ma zamiar w nim oferować, będzie dostępne u podanego dystrybutora.

North Coast proponuje, jakie są w stanie oddać urozmaicenie włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo włoskich oraz wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Nieprzetworzone produkty zajęły podium. Poświadcza o tym to, że w North Coast można nabywać je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w atrakcyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like