Hormony – częsty, ale lekceważony powód jaki przyczynia się do problemu z erekcją, ale łatwy do pokonania, jeśli oczywiście Panowie pokonają lęk i udadzą się do specjalisty. Zdarza się, że w organizmie mężczyzny wydzielana jest niezadowalająca ilość testosteronu, a równolegle cierpi on na nadwyżka prolaktyny. Leczenie powinno załatwić sprawę szybko oraz bezpiecznie.

Interesującą opcją na zaburzenia wzwodów są specjalne środki, jak penigra, z odpowiednim składem, choćby guaraną. Kolejnym naturalnym komponentem jest tu cytryniec chiński. Roślina ta od wieków uznawana jest na Dalekim Wschodzie jako wydajny środek korygujący potencję i wytwarzający instynkt seksualny.

Takie samo działanie ma także wyciąg z drzewa Muira Puama,jakie uznane zostało już dawno temu za afrodyzjak w Ameryce Południowej. Działanie penigry wspomaga na dodatek wyciąg z owoców Sabal,jakie przeciwdziałają między innymi schorzeniom prostaty. Poleca się też leki, jak Penigra i inne bez recepty – tabletki na potencję bez recepty. Ewidentnie na skuteczność penigry wpływ ma też poprawne dawkowanie leku. Należy przyjmować od jednej do dwóch kapsułek w ciągu doby. Panaceum winno również stosować się bez przerwy nie dłużej niż około dziesięciu tygodni.

Efekty bezspornie nie będą widoczne od razu. Jednak po około dwóch tygodniach stosujący ten preparat mężczyźni mogą odczuć znaczne zwiększenie odczuwania popędu erotycznego i zanotować poprawę swojego życia intymnego. Poza tym w tym czasie z pewnością polepszy się całościowy stan kondycji cielesnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like