Sporo posiadaczy samochodów osobowych chętnie się wyróżnia swoimi pojazdami, z tego też powodu często decydują się na różnego rodzaju przeróbki. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest optyczny tuning, pozwalający diametralnie zmienić wygląd zewnętrzny. Jeśli ktoś zechce, to pokusić się także może o modyfikacje silnika i zawieszenia, wtedy oprócz wyglądu pojazd także zyska sporo koni mechanicznych, lecz w przypadku takich zmian trzeba się już liczyć z wysokimi kosztami.

Tak naprawdę zdecydowana większość decydujących się na tuning optyczny zaczyna od zmiany felg. Takie rozwiązanie jest niezbyt drogie, a jednocześnie dające dużo efektów. Dobrane w odpowiedni sposób felgi JR Wheels całkowicie odmienią wygląd auta, dając mu sportowego charakteru i agresywności.

Takie felgi są oferowane w niezliczonej ilości wzorów, kupujący mają do wyboru modele o różnej ilości ramion, a także wersje w postaci szprych. Tym sposobem jeśli ktoś chce, to może postawić na stonowaną klasykę, ale także może na odważną stylizację. W ostatnich czasach dużym powodzeniem zaczęły się cieszyć superlekkie felgi SL02, jakie nie tylko prezentują się doskonale, ale też posiadają świetne właściwości jezdne. Ogólna ilość dostępnych w sprzedaży felg może jednak niejednej osobie sprawić sporo problemów podczas wyboru.

Z tego też powodu warto zastanowić się porządnie, aby później nie żałować zakupu po montażu. Przede wszystkim należy pamiętać, że nie każdy z wzorów spasuje do każdego auta. Również z tego powodu, że część marek jest tuningowana od wielu lat, i po prostu przez ten czas zostały ustalone pewne kanony tego, jak taki tuning ma wyglądać. Poza tym przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na techniczne parametry. Niejednokrotnie w przypadku takich zmian kierowcy decydują się na montaż felg o większej średnicy, równocześnie zmniejszając wysokość profilu. Ale czasem się zdarzy ktoś, kto kupi felgi concaver zbyt szerokie, a jeżeli będą one wystawały poza obrys samochodu, to nie można z takimi jeździć po naszych ulicach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like