Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych oraz sprzedawanych w CarGO! jest dowodem na to, iż marka taka faktycznie dba o kupujących. Dotyczy on nie tylko wyposażenia na zewnątrz oraz w środku kabiny, lecz również gadżetów kempingowych, jakie również można kupić w prezentowanym punkcie. Eksperci na miejscu służą także poradnictwem technicznym, co ma wyjątkowe znaczenie dla osób podróżujących po raz pierwszy. Klienci mogą także skorzystać z możliwości zrobienia przeglądu zakupionego w CarGO! kampera.

Na życzenie kupującego może zostać także zmieniona tapicerka oraz specjaliści zajmują się precyzyjnym wyczyszczeniem środka kabiny. Jeżeli klient decyduje się w prezentowanej firmie zakupić jeszcze jakieś wyposażenie, to specjaliści zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i GPS, bądź kompletu paneli solarnych o dowolnej mocy. Na dodatek proponowany jest montaż markiz ściennych oraz na dach, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników na czystą wodę, bądź stacji multimedialnych.

Jak w takim razie można zauważyć, świadczenia w tej firmie zaliczają się do kompleksowych. Podstawową jest kampery poznań, z kolei można oczekiwać na wiele innych. W sklepie online można skompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to wyroby, jakie powodują, że trasa będzie przyjemna. Jest ich na tyle sporo, że asortyment spełni wymagania konsumentów.

Natomiast w trakcie kupowania albo wynajmowania kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamówić: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, komplet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną albo kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarze
Dodaj komentarz
You May Also Like