Zamysł na trwający cały rok interes opierający się o franczyzę w nurcie street food proponuje Sulaiman Kebab. Ten mobilny obiekt ma dużą wyższość nad obiektami stacjonarnymi. Franczyza kebab może zostać umiejscowiony chociażby na ulicach, na deptakach, na osiedlu albo przy ulicy, na której jest spore natężenie ruchu.

W takiej sytuacji nie trzeba się obawiać o brak zainteresowanych. Mobilna formuła zmniejszy także koszty, jakie byłyby niezbędne na adaptację obiektu na restaurację a także na opłatę czynszu. Dzięki partnerskiej współpracy opierającej się na latach praktyki specjalistów od franczyzy można oczekiwać regularnie pozyskiwanych zysków. Biznes Kebab przygotowany jest w ten sposób, by każdy, abstrahując od faktu, czy ma doświadczenie w branży gastronomicznej, bądź nie, mógł go prowadzić.

Inwestor dostaje maksymalnie wyposażoną, przygotowaną do pracy przyczepę z branży gastronomicznej. Proponowany kebab jest produktem spożywczym na każdą kieszeń, dlatego zainteresowanych nie będzie brakowało. Tym bardziej, że do jego przygotowania dostarczane jest najlepszej jakości mięso oraz najświeższe warzywa. Będąc zdecydowanym na biznes z Sulaiman Kebab można liczyć na wsparcie opiekuna regionalnego w ciągu całego trwania umowy. Dodatkowo udostępnione są świadczenia naprawcze w razie awarii sprzętu. Interes taki pozwoli zarabiać od 10 do 15 tysięcy złotych miesięcznie.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like