Starannie wytypowany sprzęt zawierający akcesoria do tenisa oraz badmintona dystrybuuje Yonex Polska, czyli dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Firma produkuje produkty sprawdzone oraz certyfikowane. Szczególnie znanym wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na innowacyjnej technologii. Firma jest również rozpoznawalna z autorsko opracowanej technologii Power Cusion, wykorzystanej w obuwiu sportowym. Isometric to technika wpływająca na otrzymanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Z kolei technologia Power Cusion efektywnie absorbuje siłę uderzenia, jaka powstała w wyniku spadania na boisko, transferując następne ruchy gracza. Już nawet to wskazuje, iż marka jest rozpoznawalna w świecie sportowców i nie bez przyczyny odpowiada za sponsoring licznych znaczących wydarzeń. Statystyki wskazują, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W zaprezentowanym sklepie www asortyment buty do badmintona jest duży i z tego powodu dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Kupujący mogą również zobaczyć bestsellery i nowości oraz obniżki na ulubiony sprzęt. Na równi osoby amatorsko grające w tenisa, ale też zawodowcy odnajdą gadżety dostosowane do umiejętności i stylu grania. Jeżeli ktokolwiek pierwszy raz będzie robić zakupy w takim sklepie i niekoniecznie ma pojęcie, na co się zdecydować, to pomoże obsługa klienta. Poza zakupem można też dowiedzieć się ze strony, co wydarzyło się w dziedzinie badmintona a także tenisa, co jest znaczące dla osób uprawiających wskazane. Najbardziej znane są ergonomiczne rakiety do tenisa z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like