Doskonałe pod kątem smaku produkty włoskie dla branży gastronomicznej oferuje firma North Coast. W katalogu sprzedażowym znajdują się wyroby czołowych włoskich firm, umożliwiające przygotowanie stuprocentowo wywodzących się z Włoch wyrobów w restauracji lub w pizzerii. Są to dla przykładu włoskie wędliny, mozzarella burrata, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, czy włoskie podwieczorki.

Ponadto można kupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Ta propozycja żywieniowa dedykowana jest nie tylko dla osób które doceniają smaczne i korzystne dla zdrowia menu, lecz również dla osób zmagających się z nietolerancjami żywieniowymi. Cały asortyment jest tak obszerny, iż rozdzielony pozostaje na kilka podkategorii.

W efekcie konsumenci mogą sprawnie zrobić zakupy. Są to takie działy do jakich zaliczają się: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, jak i włoskie trunki przeznaczone dla punktów detalicznych oraz sklepów z alkoholem. Kupujący, jacy będą potrzebować oryginalnych włoskich wyrobów spożywczych wysokiej jakości, dostępnych w konkurencyjnych cenach bez wątpienia będą zadowoleni z tego, co mogą tutaj dostać. Sklep online rozwija się prężnie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Z uwagi na wszechstronność tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaoferowania, można dobierać określone opcje żywieniowe przykładowo dla lokali gastronomicznych, serwujących dania kuchni polskiej lub każdej innej. W tej chwili importowane są wyroby od aż 70 czołowych producentów, co sprawia, że katalog wyrobów w takim punkcie sprzedaży jest bogatszy aniżeli w przypadku sklepów konkurencyjnych.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like