PCO GROUP to marka oferująca wyroby dla branży kinematogrofii z przeróżnych dziedzin. Dlatego można tu zakupić nie jedynie: surowce do waty cukrowej, popcorn, placki tortilli pokryte serem i sosy, IceKing Slushy, słodycze i przysmaki, Pick & Mix, akcesoria reklamowe, kubki do napojów i akcesoria, maszyny wraz z wyposażeniem, okulary 3D, lecz na dodatek akcesoria związane z czyszczeniem. Są to: maseczki, przyłbice, kominy, preparaty do dezynfekcji i dozowniki, preparaty czyszczące, serwety, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ścierki, rękawice, jak i w inne maszyny, służące w zachowaniu higieny.

Produkty są opisane na stronie, a jeśli kupujący posiada jeszcze jakieś pytania, to sprzedawca udzieli wystarczającej odpowiedzi. Dla konsumentów znaczące jest, że mogą zamówić produkty indywidualnie przygotowane, w obszarze marki własnej. Dotyczy to na równi jedzenia, ale też sprzętu oraz gadżetów jak na przykład podgrzewacz do nachos, wobec czego faktycznie wszystko w wybranym miejscu stanie się w jednym stylu. Urządzenia i wyposażenie do przygotowania popcornu, placków z tortilli z serem a także napojów z aromatyzowanym lodem sprawdzają się w kinach oraz w obiektach gastronomicznych. Duży dobór maszyn do podgrzewania a także schłodzenia obejmie maszyny w różnych wersjach a także wymiarach.

Z tego względu można przykładowo kupić maszynę do zrobienia nachosów luzem lub w odgórnie wyznaczonych przedziałach. Patrząc na to, iż obsługa urządzeń jest nieskomplikowana, nie sprawi nikomu problemów. Klienci mają możliwość też kupić mobilne lady na popcorn i nachosy, sprawdzające się w trakcie imprez w plenerze. Na te zdarzenia można zamówić również specjalne maszyny do lemoniady, podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do zrobienia waty cukrowej, lub siedziska dla dzieci. To wprost pokazuje, że można zrobić wystarczające sprawunki, co jest nad wyraz komfortowe oraz zminimalizuje okres
zaaranżowania lokalu.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like