Pomoc Drogowa WYDRA oferuje odholowanie aut dowolnego rodzaju. Poza samochodami osobowymi, dostawczymi i busami możliwe jest w takim razie korzystanie ze wsparcia specjalistów z branży moto, gdy jest się właścicielem maszyn rolniczych oraz stosowanych w branży budowlanej. Pojazdy mogą zostać holowane z podwórka zleceniodawcy, z miejsca pracy, z trasy lub z garażu znajdującego się pod ziemią. Flota jest duża, a więc pod konkretne zamówienie zawsze wzorcowo zostanie dobrany samochód.

Z uwagi na to, iż zakład ma licencję krajową i międzynarodową, można z jej usług skorzystać w dużej liczbie miejsc. Przewiezione pojazdy są ubezpieczone. Ich udźwig wynosi do 2 ton. Ponadto, do samochodów ciężkich i zleceń wymagających używane są lawety mające załadowanie nawet do czterech ton, z płytą hydrauliczną i hydraulicznym dźwigiem samochodowym do 2,2 t. Specjaliści ze wskazanej firmy zajmą się również usługami wulkanizacyjnymi oraz drobnymi naprawami, o ile pojawi się taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów dostępna jest natychmiastowo dla kierowców wówczas, kiedy dochodzi do awarii ich samochodu lub do kolizji drogowej. Wówczas dalsze poruszanie się autem nie jest umożliwione.

Poza tym, iż WYDRA zajmie się odholowaniem pojazdu, to umożliwione jest dodatkowo skorzystanie z auto pomocy w podstawowych zadaniach naprawczych. Można też w WYDRZE skorzystać z usługi wymiany koła lub dowożenia benzyny. Ścisły zakres udostępnionych usług opublikowany jest na stronie www pomocdrogowawydra.pl, gdzie można w dodatku zobaczyć wszystkie samochody, które dostępne są w trasie dla kierowców którzy mają zepsute auta. Udostępnione usługi zrealizowane są szybko oraz skutecznie. Do pomocy drogowej można przedzwonić przez 7 dni w tygodniu, bo prosperuje przez całą dobę. Laweta na podany adres będzie przyjeżdżać tak prędko, jak to możliwe. I to nie tylko w Rzeszowie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like