Nie bez podstaw sukienki uważane są za jedną z najbardziej kobiecych części garderoby. Można je zakładać na praktycznie wszystkie okazje, i o każdej porze roku. Lecz żeby rzeczywiście się one odpowiednio prezentowały, to koniecznie trzeba je dopasować w odpowiedni sposób. I nie chodzi tu tylko o rozmiar, ale też i fason. A z dobraniem+ tego ostatniego wiele pań niestety miewa trochę problemów, i nie wie do końca, jak to zrobić. Z tego też powodu przede wszystkim należy określić, jaką ktoś ma figurę. Specjaliści rozróżniają ich aż kilkanaście rodzajów, tak więc warto po prostu stanąć przed lustrem i się dobrze sobie przyjrzeć.

Niektóre z tych figur są charakterystyczne, z kolei inne są podobne do siebie. Jeśli jakaś pani będzie miała z tym problem, to poprosić może o niewielką pomoc pracowników jakiegoś dobrego sklepu odzieżowego, którzy powinni to szybko zrobić. Mając już wiedzę, jaką się ma figurę, warto też dowiedzieć się, jakie rodzaje sukienek będą do niej odpowiednie. Bardzo często spotykana jest klepsydra, i jak się okazuje panie dysponujące taką figurą będą dobrze wyglądać w większości modeli. Mogą one być luźne i eleganckie, a mogą też być dobrze dopasowane – za każdym razem będzie się w niej odpowiednio wyglądać. Z kolei jeżeli jakaś pani posiada sylwetkę typu kielich, to sukienki powinny być nieco węższe i dobrze dopasowane u góry, oraz podkreślać talię i się rozszerzać w dół.

Można dobrać taką długość, aby nie zakrywać nóg. Jabłko jest kolejnym rodzajem figury, charakteryzującym się mocniejszą górą i szczuplejszymi nogami. W takich przypadkach bardzo dobrze sprawdzać się będą sukienki zwiewniejsze i nie opinające mocno figury. Tak samo często spotykana co klepsydra jest gruszka, kobiety z taką figurą mają szczupłe ramiona i szerokie biodra i uda. Dla nich bardzo dobrze nadawać się będą sukienki mające odkryte ramiona, dość mocno odcięte w talii. Jeśli jakaś pani będzie planowała zakupić jedną z sukienek dla siebie, to zrobić to na przykład może w internetowym sklepie https://e-sukienki.pl/collections/sukienki-cekinowe

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like